PUZ – Bazin de înot didactic – Buftea, str. Sportului

UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA – BUFTEA, beneficiar de investitie, anunta publicul interest asupra depunerii documentatiei pentru intentia de elaborare “ PLAN URBANISTIC ZONAL –BAZIN DE INOT DIDACTIC (INCLUSIV FUNCTIUNI SI UTILITATI COMPLEMENTARE )” in Buftea, str. Sportului, jud. Ilfov. Documentatia a fost depusa pentru consultare la Primaria Orasului Buftea.

Observatii/comentarii se primesc in scris, argumentate si justificate la Directia de Urbanism din cadrul Primariei Orasului Buftea (031/824.12.31), in termen de 15 zile de la publicarea prezentului anunt.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support