ELEMENT DISTRIBUTION CENTER faza doi S.R.L, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: “CONSTRUIRE HALA DEPOZITARE ŞI SPATII ADMINISTRATIVE (DC4), UTILITĂŢI, AMENAJARE INCINTĂ, ÎMPREJMUIRE ŞI ORGANIZARE ȘANTIER ” propus a fi amplasata în județul Ilfov, oraș Buftea, strada Răsăritului (dn7), km 16.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Ilfov din București, str. Aleea Lacul Morii nr. 1, sector 6 si la sediul titularului ELEMENT DISTRIBUTION CENTER faza doi S.R.L din oraș Otopeni, strada 1 Mai nr. 78k, parter, camera 2, județul Ilfov, in zilele de luni – vineri, intre orele 9 – 12. Observațiile publicului se primesc la sediul A.P.M.. Ilfov.