Anunt public privind emiterea actului de reglementare revizuit

JUDEȚUL ILFOV – CONSILIUL JUDEȚEAN anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de încadrare revizuite sau a deciziei de emitere a acordului de mediu revizuit pentru proiectul ”Construire pasaj subteran/suprateran pe DJ 101 la intersecția cu calea ferată, localitatea Buftea” amplasat în intravilanul orașului Buftea, județul Ilfov.
   Decizia autoritatii de mediu, precum si informatiile relevante pentru luarea deciziei pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Ilfov, Aleea Lacul Morii nr.1, sector 6 si la sediul titularului  JUDEȚUL ILFOV – CONSILIUL JUDEȚEAN, strada Ernest Juvara, nr. 3-5, sector 6, București, în zilele de Luni pana Vineri, între orele 9-12,  precum si la urmatoarea adresa de internet, E-mail: office@apmif.anpm.ro

Observatiile/contestatiile publicului se primesc la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Ilfov, Aleea Lacul Morii nr.1, sector 6, în termen de 10 zile de la publicarea pe pagina de internet a autoritatii competente pentru protectia mediului.