• Componenta
  • Comisii de specialitate
  • Componenta Consiliului Local
    1. Bobei Victor Horia 7. Gioarsa Constantin - Richard 13. Stanciu Tanase
    2. Boca Maria - Geovana 8. Gresoiu Nicusor - Cosmin 14. Topai Emilian
    3. Burtea Andreea 9. Marin Doinita 15. Vaida Gheorghe Alexandru
    4. Ciocioi Paula 10. Protiuc Constantin 16. Costache Marin
    5. Cojocaru Mihai 11. Romanescu Constantin 17. Marica Florea
    6. Costea Sergiu Constantin 12. Rudeanu Florentina Mirela 18. Mirea Monica Elena
  • I. Comisia pentru agricultura si mediu: II. Comisia pentru activitati economice si financiare:
    1. Stanciu Tanase 1. Topai Emilian
    2. Gresoiu Nicusor Cosmin 2. Marica Florea
    3. Romanesscu Constantin 3. Romanescu Constantin
    4. Ciocioi Paula 4. Costache Marin
    5. Cojocariu Mihai 5. Gioarsa Richard-Constantin

    III. Comisia pentru activitati social culturale, culte: IV. Comisia pentru invatamant, sanatate, familie:
    1. Burtea Andreea 1. Marin Doinita
    2. Ciocioi Paula 2. Mirea Monica Elena
    3. Boca Maria Geovana 3. Boca Maria Geovana
    4. Gioarsa Richard Constantin 4. Stanciu Tanase
    5. Costea Sergiu Constantin 5. Vaida Gheorghe Alexandru

    V. Comisia pentru amenajarea teritoriului si urbanism: VI. Comisia pentru munca si protectie sociala:
    1. Marica Florea 1. Stanciu Tanase
    2. Romanescu Constantin 2. Topai Emilian
    3. Gresoiu Nicusor Cosmin 3. Mirea Monica Elena
    4. Cojocariu Mihai 4. Bobei Victor Horia
    5. Costache Marin 5. Burtea Andreea

    VII. Comisia pentru copii, tineret, sport si turism VIII. Comisia juridica si de disciplina:
    1. Burtea Andreea 1. Rudeanu Florentina-Mirela
    2. Ciocioi Paula 2. Marin Doinita
    3. Marin Doinita 3. Gresoiu Nicusor - Cosmin
    4. Bobei Victor Horia 4. Vaida Gheorghe Alexandru
    5. Costea Sergiu Constantin 5. Protiuc Constantin

    IX. Comisia de validare
    1. Vaida Gheorghe Alexandru
    2. Rudeanu Florentina - Mirela
    3. Boca Maria Geovana
    4. Gioarsa Constantin Richard
    5. Bobei Victor Horia