Articole

Astăzi, în intervalul orar 10.00-11.00, va avea loc exercițiul de alarmare publică, „𝗠𝗜𝗘𝗥𝗖𝗨𝗥𝗘𝗔 𝗔𝗟𝗔𝗥𝗠𝗘𝗟𝗢𝗥”, cu scopul de a verifica funcționarea sirenelor pe întreg teritoriul național, prin acționarea acestora în zona de competență a inspectoratelor pentru situații de urgență județene/București-Ilfov. Astfel, sirenele din țară vor emite semnalul „Alarmă la dezastre”, care presupune iminența producerii unor […]

Întrerupere energie electrică: 20.02.2024

Pentru efectuarea unor lucrări de modernizare, reparații și întreținere a instalațiilor electrice, vă anunțăm pe această cale că se va întrerupe alimentarea cu energie electrică între orele 09:00 – 17:00 a următoarelor locuri de consum situate în localitatea Buftea: 20.02.2024– Buftea, Depozit Frigorific 1 Redis Buftea     Vă mulțumim pentru înțelegere.